Слухати

Краматорськ став побратимом Хмельницького / Новини на Громадському радіо

Краматорськ став побратимом Хмельницького

05 липня 2017 - 11:44
У день визволення Краматорську його відвідали ветерани з Хмельницької області, що першими увійшли до залишеного бойовиками міста в 2014 році

Делегація з Хмельницького, в складі якої — ветерани АТО, в тому числі ті, хто визволяв місто, 5 червня, у чергову річницю події, підписала меморандум про співпрацю двох міст.

Про це повідомляє секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак в Facebook.

Також ветерани та офіційні особи візьмуть участь у  цернмоніїї вшанування та пам’яті та ході на честь визволення міста.   Подія запланована на 16:30  на трасі Краматорськ-Слов’янськ, поруч зі стелою Слов’янська.

 

Як повідомляло Громадське радіо, сьогодні третя річниця звільнення Слов’янська, Краматорська та Дружківки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+