Слухати

Кримчанин із російською медаллю за «повернення Криму» виїхав з півострова і здався СБУ

05 липня 2017 - 17:14
Правоохоронці хочуть звільнити його від кримінальної відповідальності
Кримчанин із російською медаллю за «повернення Криму» виїхав з півострова і здався СБУ / Новини на Громадському радіо

Прокуратура Автономної Республіки Крим закінчила досудове розслідування стосовно громадянина України та власнника російської відзнаки «За возвращение Крыма», якого підозрювали у державній зраді. Про це повідомляється на сайті відомства.

У квітні 2014 року у Севастополі він отримав медаль «За возвращение Крыма», в якості винагороди за обіцянку у майбутньому здійснити певні дії проти України. Зокрема йдеться про проведення підривної діяльності проти України, яка мала полягати в блокуванні військових частин ЗСУ, що знаходяться у Криму та про сприяння іншим заходам, що були націлені на шкоду суверенітету територіальної цілістності та недоторканості території України.

Після отримання цієї медалі громадянин України виїав з території окупованого півострова і звернувся до СБУ в АР Крим, що наразі дислокується у Херсоні. Там він повідомив про отримане від Росії завдання і зазначив, що не вчиняв жодних дій, пов’язаних із цим.

Правоохоронці спрямували клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 КК України, де сказано: «Звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв’язок з ними та про отримане завдання».

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», російські правоохоронці в окупованому Криму арештували бойовика «ДНР» за запитом України (ВІДЕО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+