Слухати

У райцентрі на Луганщині працює сучасний пологовий будинок (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У райцентрі на Луганщині працює сучасний пологовий будинок (ФОТО)

05 липня 2017 - 12:30
Перинатальний центр знаходиться у маленькому містечку Біловодську, але надає медичну допомогу европейскої якості, тут прагнуть народити жінки з непідконтрольних територій

У Луганській області у місті Біловодськ попри те, що він знаходиться біля лінії фронту, працює сучасний перинатальний центр, де не тільки приймають пологи за сучасними методиками, виходжують новонароджених від 800 грамів вагою, а й роблять надскладні операції лазером, про це написала у Facebook Ольга Решетілова, координаторка в Медійній ініціатива за права людини.

Вона також розмістила фото з лікарні, по якім можна визначити, який рівень надання медичної допомоги в Біловодську.

Завідувач перинальним відділенням у Біловодську Роман Чередниченко в коментарі Громадському радіо розповів, що за останні два роки в відділенні оновили обладнання та привели умови до європейського рівня.

«Ми виглядаємо як візитна картка Луганщини для тих, хто приїжджає не тільки з України, а з непідконтрольних територій та з Росії», — каже Чередниченко.

Дійсно, у Біловодськ народжувати та лікуватись почали приїжджати жінки з окупованих територій.

«Ми надаємо допомогу та не дуже цікавимось, звідки ці люди до нас потрапили. Але звичайно таких випадків чимало, люди зацікавлені в тому, щоб дитина народилась саме в Україні та отримала українське свідоцтво про народження. Я не можу вам надати точну статистику, але зараз з 10 мам, що лежать зараз у нашому відділенні, 2 — з Луганська», — сказав Чередниченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+