Слухати

Подання на Дейдея і Довгого не відхилено, а передано для розгляду голові ВР — Луценко / Новини на Громадському радіо

Подання на Дейдея і Довгого не відхилено, а передано для розгляду голові ВР — Луценко

05 липня 2017 - 13:32
Обидва подання згідно з рішенням комітету мають розглянути у Верховній Раді

Генеральний прокурор Юрій Луценко роз’яснив, що подання на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Євгена Дейдея та Олеся Довгого не відхилено Регламентним комітетом, а передано Голові Верховної Ради Андрію Парубію.

Про це Луценко розповів журналістам, повідомляє його прес-секретар Лариса Сарган у Facebook.

«Ці висновки надано голові Верховної Ради для внесення на розгляд сесійної зали. Таким чином, жодне з моїх подань не відхилено. Обидва подання згідно з рішенням комітету мають розглянути у Верховній Раді», — цитує Луценка його прес-секретар.

Генпрокурор висловив сподівання, що аналогічні рішення ухвалять щодо всіх внесених ним подань.

Як повідомив в eфірі Громадського радіо політолог Віктор Таран, найвищі шанси зняти недоторканність з Добкіна, найнижчі — з Розенблата і Полякова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+