Слухати

«Прокуратура» Криму вимагає покарання для тих, хто випустив книгу з російським прапором замість свастики / Новини на Громадському радіо

«Прокуратура» Криму вимагає покарання для тих, хто випустив книгу з російським прапором замість свастики

05 липня 2017 - 15:25
Книга називається «Сімферополь. Що не кажи, а правда потрібна»

Так звана прокуратура Сімферополя в окупованому Криму вимагає покарати сімферопольських чиновників, які відповідальні за видання книги «Сімферополь. Що не кажи, а правда потрібна!». Зокрема, у цій книзі на репродукціях плакатів часів Другої світової війни на формі гітлерівців свастика замінена на російський прапор, а слово «фашист» — на «москаль».

Про сказано у повідомленні прес-служби так званого депутата сімферопольської міськради від російської партії КПРФ Степана Кіскіна.

Раніше Кіскін отримав на свій запит відповідь з прокуратури за підписом заступника прокурора Сімферополя Олександра Шкітова. У ньому йшлося про те, що прокуратурою міста внесла відповідне подання. 

Нагадаємо, на прикінці травня Кіскін написав відкрите звернення на ім’я російського прокурора Криму Олега Камшілова з проханням притягнути до кримінальної відповідальності осіб, причетних до «спотворення історичних фактів в книзі «Сімферополь. Що не кажи, а правда потрібна!».

А кримський активіст Олександр Таліпов раніше опублікував малюнки з цієї книги.

ya_5.jpg

Книга  // Фото: Facebook/Александр Талипов
Книга
Фото: Facebook/Александр Талипов

yaya_3.jpg

Книга // Фото: Facebook/Александр Талипов
Книга
Фото: Facebook/Александр Талипов

yayayayayayayayayaya_0.jpg

Книга // Фото: Facebook/Александр Талипов
Книга
Фото: Facebook/Александр Талипов

Раніше Громадське радіо публікувало фотографії з Криму у «розпал» туристичного сезону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+