Слухати

Росіянин, якого підозрювали у виведенні 10 млрд рублів з Росії, помер у Лондоні, — ЗМІ

05 липня 2017 - 14:47
За повідомленням бізнес-партнера Володимира Щербакова, підприємець наклав на себе руки
Росіянин, якого підозрювали у виведенні 10 млрд рублів з Росії, помер у Лондоні, — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Російський підприємець Володимир Щербаков, який знаходився у міжнародному розшуку у справі про виведення з Росії понад 10 мільярдів рублів, помер у Лондоні.  Про це повідомляє Republic, посилаючись на його знайомого і бізнес-партнера. За словами знайомого Щербакова, він наклав на себе руки.

У свою чергу, поліція Лондона смерть Щербакова підтвердити не змогла, адже  відстежити інформацію про інцидент неможливо без адреси людини, а у міській поліції Лондона не змогли оперативно надати коментар з цього приводу.

Нагадаємо, Щербаков знаходився в міжнародному розшуку у справі про виведення з Росії понад 10 мільярдів рублів. Напередодні МВС припинило розслідування цієї справи «за відсутністю складу злочину». З сайту Інтерполу інформацію про розшук Щербакова видалили, але не відповіли на питання Republic про причини цього рішення.

Щербакова також пов’язують із касовою реформою. Це був останній великий проект, в якому брали участь афілійовані з Щербаковим структури. До першого липня 2017 року весь російський бізнес мав перейти на касові апарати нового типу, які зможуть в онлайн-режимі передавати дані до  Федеральної податкової служби. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+