Слухати

У київському метро розповіли, як зекономити після підвищення цін (ВІДЕО)

05 липня 2017 - 11:05
З 15 липня разово проїхати в метро та міській електричці буде коштувати 5 грн, а в автобусі, тролейбусі, фунікулері, трамваї — 4 грн
У київському метро розповіли, як зекономити після підвищення цін  (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Проїзд в громадському наземному транспорті і метро Києва подорожчає з 15 липня -  разово проїхати в метро, автобусі, тролейбусі, міській електричці, фунікулері, трамваї стане на одну гривню дорожче. Наприклад, місячний проїзний на метро обійдеться в 380 грн, а на чотири види транспорту (автобус, трамвай, тролейбус, метро) — до 710 грн.

Радник начальника комунального підприємства «Київський метрополітен» Наталія Макогон розказала як можна зекономити на проїзді у метро. «На картках метрополітену всі проїзди будуть збережені, якщо ви зараз купите картки, ви можете користуватися ними, при поповненні картки на 50 поїздок проїзд буде коштувати 4,5 грн, — зазначила Макагон. — Ми закликаємо використати все зелені жетони, бо вони будуть діяти дуже короткий час після 15 червня».

Видео: 112.ua

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+