Слухати

У всіх вишах МНС Росії навчатимуть основам православної культури / Новини на Громадському радіо

У всіх вишах МНС Росії навчатимуть основам православної культури

05 липня 2017 - 12:49
Про це домовилися РПЦ і МНС. Кажуть, що це допоможе цінувати культуру і традиції Росії

Російська православна церква і МНС Росії сьогодні уклали угоду про співпрацю, яка передбачає, зокрема, участь священиків у наданні допомоги постраждалим в різних надзвичайних ситуаціях. Договір підписали патріарх Московський і всієї Русі Кирило і глава МНС Володимир Пучков в патріаршій Даниловський резиденції,  передають «РИА Новости».

З вересня поточного року в усіх вузах системи МНС Росії введуть курс основ православної культури. Про це повідомив глава відомства Володимир Пучков,

Він додав, що кадетам, курсантам і слухачам навчальних закладів відомства це допоможе цінувати культуру і традиції Росії.

У свою чергу, у РПЦ заявили про готовність допомогати бібліотекам освітніх організацій МНС книгами, а також аудіо і відеоматеріалами духовно-моральної та патріотичної спрямованості.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Росії хочуть шрафувати синоптиків за неточний прогноз погоди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+