Слухати

В ОБСЄ закликали бойовиків припинити атаки на спостерігачів / Новини на Громадському радіо

В ОБСЄ закликали бойовиків припинити атаки на спостерігачів

05 липня 2017 - 19:42
Представник діючого голови ОБСЄ Мартін Сайдик звернув увагу на наростання агресії бойовиків по відношенню до представників ОБСЄ

Тристороння контактна група засідала у середу, 5 липня.

«Українська сторона в черговий раз звернула увагу на атаки, на безпеку співробітників СММ ОБСЄ, які відбуваються на непідконтрольної Україні частині Донбасу. Всі випадки насильства по відношенню до співробітників місії повинні бути розслідувані, а винні — суворо покарані. У першу чергу, це стосується трагічного інциденту, через який у квітні 2017 загинув представник СММ. Про наростаючу агресію по відношенню до патрулям СММ на території ОРДЛО сказав сьогодні і спеціальний представник діючого голови ОБСЄ Мартін Сайдик: він закликав представників ОРДЛО не допускати такого розвитку подій», — написала прес-секретар представника України у групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

Як повідомляло Громадське радіо, бойовики погрожували спостерігачам ОБСЄ через привітання з Днем Конституції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+