Слухати

«Я не очікував звільнення міста» — журналіст про святкування 3-ї річниці вигнання окупантів з Краматорську / Новини на Громадському радіо

«Я не очікував звільнення міста» — журналіст про святкування 3-ї річниці вигнання окупантів з Краматорську

05 липня 2017 - 18:52
Сьогодні, 5 липня, в Краматорську на Донеччині святкують 3 роки звільнення міста від проросійських окупантів

Станом на 18:40 містом рухаються дві колони. Вони об’єднаються в центрі міста для продовження святкувань.

«Святковий настрій. Заходи розписані на весь день. Відреставрували парк ім. Вернацького, там провели футбол, зараз рухається містом хода. Всі святкові дії тривають біля військового літака в місті, саме там (3 роки тому — ред) під вистріли окупантів пройшов мітинг за Україну», — розповів Громадському радіо журналіст з Крматорська Андрій Романенко.

Журналіст зазначив, що правоохоронці працюють в посиленому режимі.

«Мирний день і мирне святкування. Три роки тому я не очікував звільнення міста. Бо після трьох місяців окупації була думка, що це на довго», —  додав Романенко.

Як повідомляло Громадське радіо, у Слов’янську та Краматорську відзначають третю річницю звільнення від бойовиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+