Слухати

Зі Львова вивезли понад 80% твердих побутових відходів (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Зі Львова вивезли понад 80% твердих побутових відходів (ФОТО)

05 липня 2017 - 11:18
Обласна влада опублікувала фотографії порожніх сміттєвих баків та відзвітувала про роботу з вивезення відходів

Зі Львова вже вивезли 82% твердих побутових відходів, тобто  5 тисяч 360 тонн. Про це йдеться на сайті Львівської обласної державної адміністрації. 

Там зазначається, що від сміття звільнили близько 400 контейнерних майданчиків. Наразі роботи з вивезення відходів триває, перевізники ТПВ працюють у посиленому режимі та залучають додаткову спецтехніку.

Облдержадміністрація повідомляє, що вже налагоджено поточне вивезення відходів з решти контейнерних майданчиків міста. Зараз ведуться роботи з впорядкування полігонів/звалищ, які приймають ТПВ зі Львова. 

img_2010_1 499 234 748.jpg

Сміття // Фото: loda.gov.ua
Сміття
Фото: loda.gov.ua

img_2006_1 499 234 589.jpg

Сміття // Фото: loda.gov.ua
Сміття
Фото: loda.gov.ua
Як раніше повідомляло «Громадське радіо», на початку місяця влада Львова відзвітувала про вивезення половини перенакопиченого сміття.  Також у студії Громадського радіо ми поговорили з  міським головою Львова Андрієм Садовим та фахівцем-екологом Георгієм Веремійчиком про те, що робити із сміттям в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+