Слухати

Президенти можуть збиратися на саміт G20, доки наші хлопці тримають в окопах кордони, — Курочка / Новини на Громадському радіо

Президенти можуть збиратися на саміт G20, доки наші хлопці тримають в окопах кордони, — Курочка

06 липня 2017 - 14:07
У Гамбурзі учасників саміту зустрічатиме борд із фото українських бійців, який розмістила команда Українського кризового медіацентру. Говоримо про цю ініціативу та реакцію місцевих мешканців

У Гамбурзі учасників саміту зустрічатиме борд із фото українських бійців, який розмістила команда Українського кризового медіацентру. Про цю ініціативу та реакцію місцевих мешканців на акцію українців розповів співзасновник Українського кризового медіацентру.

Геннадій Курочка: Це була ініціатива Українського кризового медіа-центру. Ми рік тому зробили аналогічний проект із посольством України у Вашингтоні та Washington post. Ми зробили постер на одну сторінку. Там було написано look closely at their faces. Головний меседж був аналогічний кампанії у Гамбурзі: саме ці воїни і волонтери зараз на захисті людських цінностей.

Наша ідея – показати делегатам, президентам, журналістам, що вони можуть збиратися на ці саміти доки наші воїни в окопах тримають кордони цивілізації.

Борд знаходиться за 10 метрів від входу, куди будуть заходити президенти, делегації, журналісти. Інший борд – за десять метрів від місця, де паркуватимуться кортежі.

Нам пощастило. Ми шукали місце для борда. Саме цей борд не видно на гуглмепс, бо не було оновлення. Це єдиний борд в цьому радіусі.

Ми вже мали відгуки від нашої ЦА у Washington post. Тоді він спрацював – і зараз спрацює. На бордах також є адреса нашого сайту, там можна знайти кожного бійця і волонтера з борду. Таким чином люди зможуть наблизити фотографії, побачити їхні обличчя краще, подивитися в очі. Іноді, навіть в очах, є силует фотографа. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, напередодні саміту G-20 у Гамбурзі встановили плакати із фото українських військових.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+