Слухати

Мустафа Найєм збирає інтернет-майдан, щоб зняти з депутатів недоторканість / Новини на Громадському радіо

Мустафа Найєм збирає інтернет-майдан, щоб зняти з депутатів недоторканість

06 липня 2017 - 17:34
Коаліція, яку збирає Найєм, вимагатиме повного скасування депутатської недоторканності в існуючому вигляді

Народний депутат Мустафа Найєм оголосив про початок формування команди, яка буде боротися за зняття депутатської недоторканності. 

«Ми ініціювали створення широкої коаліції проти інституту недоторканності народних депутатів. За ці три дні нами була проведена велика робота, і тепер ми готові запрошувати в команду людей, готових стати частиною ініціативної групи по всій країні. Анкета по посиланню», — сказано у повідомленні.

Нардеп уточнює, що коаліція вимагатиме повного скасування депутатської недоторканності в існуючому вигляді, адже він звільняє обранців народу від відповідальності за будь-який злочин. 

«Депутат, як політик, має право на захист своєї діяльності тільки під час виконання службових повноважень, перелік яких чітко наведено в законі. У нинішньому вигляді недоторканність не тільки захищає депутата під час виконання ним своїх обов’язків, а й звільняє його від відповідальності за будь-вчинений злочин. Нове покоління повинно покласти цьому край», — написав Найєм.

Серед головних завдань нових членів команди переважно робота «на місцях», а також у соціальних мережах.

 «Ми чекаємо в нашу команду в першу чергу тих, хто готовий взяти на себе ініціативу і відповідальність за координацію кампанії на місцях. Нам також дуже потрібні всі, хто може генерувати ідеї і пропозиції (дизайнери, графіки, копірайтери і т.п.) і реалізовувати їх на практиці.

Раніше в ефірі Громадського радіо ми поговорили з членом Конституційної комісії про перспективи зняття депутатської недоторканності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+