Слухати

На Позняках планують збудувати житло для 35 тисяч людей

06 липня 2017 - 18:59 286
У Київраді затвердили детальний план території у Дарницькому районі на понад 220 га

У Київраді затвердили детальний план території у Дарницькому районі у межах Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської та проспекту Петра Григоренка, — сказано на сайті  Київради. За відповідне рішення сьогодні проголосували 69 депутатів.

Детальний план території охоплює 226,97 га. Відповідно до нього, територія поділяється на шість кварталів, що утворюються магістралями районного значення та вулицями Канальна, Клеманська, Здолбунівська, Причальна та Сортувальна.

В цьому районі запланували зведення житла для близько  35 тисяч осіб. Також у планах дев’ять дитсадків, три загальноосвітні школи та  одна початкову, а також лікарня зі станцією швидкої допомоги.

Також передбачається будівництво бізнес-торгівельних розважальних центрів: один між вулицею Здолбунівською та Дніпровською набережною, інший — поруч із зупинкою міської електрички вздовж вулиці Канальної.

На визначеній території планується провести озеленення кварталів та двох парків навколо озера Корольок та озера Нижній Тельбін.

ice_screenshot_20 170 706-124 832.png

Мапа // Фото: kmr.gov.ua
Мапа
Фото: kmr.gov.ua

xi71fcuapo3ys5szismmfq-article.png

Мапа // Фото: the-village.com.ua
Мапа
Фото: the-village.com.ua

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у КМДА показали, як виглядатиме метро на Троєщину (ФОТО).

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+