Слухати

Напередодні саміту G-20 у Гамбурзі встановили плакати із фото українських військових  / Новини на Громадському радіо

Напередодні саміту G-20 у Гамбурзі встановили плакати із фото українських військових

06 липня 2017 - 12:50
На кожному плакаті написано «Look closely at their faces» тобто «Уважно подивіться на ці обличчя»

У Гамбурзі, де вже завтра розпочнеться саміт «Великої двадцятки», встановили плакати з  фотографіями українських військових, волонтерів, медиків та інших патріотів, які протистоять російській агресії. Про це повідомляється на сайті Українського кризового медіа-центру, який ініціював цю акцію.

Всі люди на фотографіях об’єднані проектом «Уважно подивіться на ці обличчя» – Look closely at their faces, який існує із вересня 2016 року.

«Мета цього проекту – нагадати лідерам світу, що Україна у 1994 році отримувала гарантії безпеки згідно з Будапештським меморандумом, коли віддала, третій за величиною у світі, ядерний арсенал. А Сьогодні ми мужньо протистоїмо російській агресії і боронимо кордони цивілізації», – сказав співзасновник Українського кризового медіа-центру. Геннадій Курочка, 

03.jpg

Плакат // Фото: uacrisis.org
Плакат
Фото: uacrisis.org

02.jpg

Плакат // Фото: uacrisis.org
Плакат
Фото: uacrisis.org

Як раніше повідомляло Громадське радіо, за кілька днів до саміту G20 у Гамбурзі тисячі людей вийшли на велику демонстрацію з вимогою фундаментальної зміни політики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+