Слухати

НАТО // Фото: detector.media

Порошенко погодив зміни зовнішньополітичного курсу України: йдемо у НАТО

06 липня 2017 - 10:22
Президент підписав закон, який визначає членство України у НАТО одним з пріоритетів національних інтересів України

Президент України Петро Порошенко поставив підпис під Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Цим документом визначається членство України в альянсі, як пріорітетний напрямок національних інтересів України. Про це сказано у повідомленні на сторінці президента у Facebook.

Президент відзначив, що попереду Україну чекає активна робота з реформування безпекового та оборонних секторів.

Раніше в ефірі Громадського радіо ми розмірковували про те, чи наблизить законопроект про пріоритетність вступу України до Північно-Атлантичного Альянсу?

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+