Слухати

«Склад ЦВК легітимний, але залишається питання легальності» — Магера / Новини на Громадському радіо

«Склад ЦВК легітимний, але залишається питання легальності» — Магера

06 липня 2017 - 22:40
Ситуацію з Центральною виборчою комісією коментує Громадському радіо заступник голови ЦВК

«Виборча система в Україні давно перезріла себе. Потрібно змінити виборчу систему на пропорційну. Будь-яка вада, яка була в Україні була зацікавлення, щоб злишити мажоритарну систему або її складову. Пропорційна система — ризик втратити владу. Кожна влада не є вічною. Завжди можна потрапити в опозицію. Виборча система повинна змінювати владу, щоб вона не застоювалась», — сказав заступник голови ЦВК Андрій Магера в ефірі програми «Громадська хвиля»  на Громадському радіо 6 липня.

«Чому Верховна рада не голосує за нових кандидатів — не зрозуміло. Склад ЦВК легітимний, але залишається питання легальності. Формально юридично членів ЦВК може звільнити парламент за поданням президента. Член ЦВК не може звільнитися з посади самостійно», - додав Магера.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+