Слухати

У Мукачеві з’явився тупик Москаля і зникли вулиці Шухевича і Бандери  / Новини на Громадському радіо

У Мукачеві з’явився тупик Москаля і зникли вулиці Шухевича і Бандери

06 липня 2017 - 15:56
Відповідне рішення підтримали депутати на сесії міської ради

Мукачівська міська рада підтримала пропозицію перейменувати вулицю Степана Бандери на вулицю Любомира Гузара, а вулицю Романа Шухевича – на вулицю Андрея Шептицького. Про це йдеться у повідомленні міської ради.

Причини такого рішення по відношенню по вулиць, які близько року тому отримали нові назви у рамках декомунізації, не повідомляють.

Також, депутати присвоїли відгалуженню вулиці Трудової назву тупик Геннадія Москаля.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, У Києві мають демонтувати ще 10 радянських пам’ятників в рамках декомунізації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+