Слухати

У Великій Британії почалась конференція щодо реформ в Україні (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ) / Новини на Громадському радіо

У Великій Британії почалась конференція щодо реформ в Україні (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

06 липня 2017 - 13:14
Участь у заході бере прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який відзначив - мова на конференції буде йти про майбутнє України

6 липня 2017 року Велика Британія та Україна спільно проводять велику міжнародну конференцію в Лондоні. 

Основна мета конференції — представлення Середньострокового плану пріоритетних дій уряду України. У ній беруть участь міністри закордонних справ країн «великої сімки», ЄС і НАТО, а також представники міжнародних фінансових інститутів і громадянського суспільства. Учасники конференції розглянуть прогрес, досягнутий під час реформ в Україні за останні три роки, і викладуть пріоритети для подальшого просування цих реформ.

Участь у заході бере і прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який накануне відзначив — мова йде про майбутнє України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+