Слухати

У Запорізькій області п’ятнадцять людей віднесло у море / Новини на Громадському радіо

У Запорізькій області п’ятнадцять людей віднесло у море

06 липня 2017 - 11:40
Рятувальники окремого поста Аварійно-рятувального загону спецпризначення на моторних човнах дісталися до відпочивальників, що потрапили у складну ситуацію, та доставили їх на берег

Минулої доби в акваторії Азовського моря у Запорізькій області виникло 9 надзвичайних подій на воді, п’ятнадцять людей було віднесено у море.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Так, в смт Кирилівка Якимівського району о 16:50 в районі бази відпочинку «Каравела» на відстані 1 км від берега опинився човен з неповнолітніми дітьми та двома дорослими. Вони загубили весло й на човні людей відносило у море. Рятувальники окремого поста Аварійно-рятувального загону спецпризначення дісталися до восьми дітей та двох дорослих та доставили їх на берег. На щастя травм ніхто не отримав.

Раніше також біля Кирилівки катамаран с 5-ма відпочивальниками опинився на відстані 1,5 км від берега. Люди не мали змогу повернутися до берега, бо на катамарані була тільки одна доросла людина, а усі інші — діти. Рятувальники на моторних човнах наздогнали катамаран та доставили 4 неповнолітніх дітей та 39-річну жінку на берег. Медична допомога врятованим не знадобилась.

Як повідомляло Громадське радіо,  4 липня внаслідок шторму в Маріуполі було знеструмлено 129 підстанцій з 700, рівень моря впав на півтора метра.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+