Слухати

В США вирішують, коли стануть учасниками «нормандського формату»

06 липня 2017 - 08:28
Офіційний представник Державного департаменту США заявив, що всі члени «нормандського формату» висловили бажання щоб представники США були стороною процесу
В США вирішують, коли стануть учасниками «нормандського формату» / Новини на Громадському радіо

Для підтримки позицій країн у реалізації Мінських угод до країн-учасників можуть приєднатися представники США. Про це під час брифінгу заявив офіційний представник Державного департаменту США, повідомляє сайт Держдепу.

Він зазначив, що всі члени «нормандського формату» висловили бажання щоб представники США були стороною процесу, яка надасть важливу підтримку цим переговорам.

«Таким чином, всі чотири країни підтримують участь США в цьому, і в даний час ми розглядаємо питання про те, як найкраще підтримувати «нормандський формат» та переговори в Мінську», — підкреслив представник Державного департаменту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в США ще не прийнято рішення про озброєння для України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+