Слухати

В Україні з’явився україномовний сайт VOGUE  / Новини на Громадському радіо

В Україні з’явився україномовний сайт VOGUE

06 липня 2017 - 17:14
Поговорили про сайт із керівником digital-проектів українського Vogue Марією Ждановою

Видання Vogue UA запустило україномовну версію сайту. У представлені розділи «Мода», «Краса», «Культура», «For Men», «Події», «Покази» та «Vogue TV». Про це Громадському радіо повідомила керівниця digital-проектів українського Vogue Марія Жданова.

Чому україномовна версія запустилася саме зараз?

Марія Жданова: Ми дуже довго планували цей проект, шукали редакторів. Зараз вже все готово, тому ми вирішили запуститися першого липня. Звісно, був і суспільний запит, але більшою мірою це залежало від нашого рішення.

Хто ваша аудиторія?

Марія Жданова: В основному це аудиторія з Києва, Львова і Харкова. Переважно це жінки після 20 років, які цікавляться модою та красою. Люди, які відвідують культурні заходи, цікавляться подорожами. Це інтелектуальна еліта. Модні, сучасні люди.

Сайт має окрему редакцію?

Частково. У нас спільна редакція журналу і сайту — люди пишуть одразу і туди і туди. Також є окрема редакція сайту, зокрема головний редактор — Віолета Федорова, яка відповідає за політику сайту, є редактори безпосередньо сайту. Є Дар’я Слободяник, яка веде розділ «Культура» і в журналі і на сайті. Або Олена Пономаренко, яка веде рубрику «Краса» і там, і там.

Чи будуть у вас зіркові автори?

Марія Жданова: Разом із запуском україномовної версії ми вирішили запросити україномовних авторів, які будуть створювати україномовний контент. Першим ми запустили блог Ірени Карпи. У ньому вже вийшло два матеріали. Плануємо підключати інших українських авторів. Наприклад, у нас був проект Love Letters, в якому українські автори, такі, як Катерина Бабкіна та Любов Якимчук написали для нас україномовну поезію і прозу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+