Слухати

Вже 39 отруєних. У кухаря «Суши Ленд Євразія» виявили сальмонельоз / Новини на Громадському радіо

Вже 39 отруєних. У кухаря «Суши Ленд Євразія» виявили сальмонельоз

06 липня 2017 - 12:19
Окрім того у змивах, взятих на санітарно-показову мікрофлору з робочих поверхонь, посуду, кухонного інвентарю, рук та одягу персоналу, виявлені бактерії групи кишкової палички

У працівника ресторану компанії «Суши Ленд Євразія» виявили сальмонельоз. Про це повідомляється на сайті Держспоживслужби.

«У кухаря закладу громадського харчування було виявлено  однотипову сальмонелу S.enteritidis групи D», — сказано у повідомленні.

При дослідження дев’яти  проб харчових продуктів встановлено, що 7 проб ролів та 1 проба соусу за санітарно-мікробіологічними показниками, не відповідають вимогам технічних умов.

Окрім того у змивах, взятих на санітарно-показову мікрофлору з робочих поверхонь, посуду, кухонного інвентарю, рук та одягу персоналу, виявлені бактерії групи кишкової палички. У Держспоживслужбі також повідомляють, що кількість осіб, які отруїлися в «Євразії», зросла до 39.

Раніше в  ефірі «Громадського радіо» заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олександр Овчаренко, розказав, що після отруєння в кафе 34 осіб, у Києві почався моніторинг закладів харчування. Нагадаємо, перші повідомлення про отруєння з’явилися наприкінці червня. Зокрема, 28 червня у Києві госпіталізували з отруєнням відвідувачів ресторану Євразія після вживання суші. Госпіталізовані харчувалися у «Євразії»  на вулиці Дмитрівській. Хворі пов’язують отруєння із вживанням таких суші: «Каліфорнія», «Філадельфія», «Унагі», «Золотий дракон» тощо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+