Слухати

Затримана у Туреччині очільниця  Amnesty International позбавлена доступу до адвокатів / Новини на Громадському радіо

Затримана у Туреччині очільниця Amnesty International позбавлена доступу до адвокатів

06 липня 2017 - 11:50
Місцезнаходження Іділь Есер досі не встановлене

Правоохоронні органи Туреччини затримали главу турецького відділення правозахисної організації Amnesty International Іділь Есер, а також сім інших правозахисних організацій, говориться в повідомленні, опублікованому на сторінці організації.

За інформацією директора представницва  Amnesty International у Россії Сергія Нікітіна крім Іділ Есер, затримані правозахисники Ільхурі Устюн, Women’s Coalition; Гуна Куршун, юрист з Human Rights Agenda Association; Налу Еркем, адвокат з Citizens Assembly; Неджат Таштан, Equal Rights Watch Association; Озлем Далкіран, Citizens „Assembly; Джейхмуз озбек, юрист; Вели Аку, Human Rights Agenda Association.

Затримання відбулося напередодні, коли Есер та її колеги приймали участь у семінарі в Стамбулі. Поліція також затримала двох спеціалістів з цифрової безпеки та управління інформацією — підданого Швеції та громадянину Німеччини, що проводили семінар.

Директор представництва  Amnesty International у Россії у своєму Facebook повідомив. що місцезнаходження затриманих досі невідоме, більше того, вони позбавлені доступу адвокатів. 

«Іділ Есер і інші затримані, як стверджується, позбавлені доступу до адвокатів, на що поліція має право на 24 години. Вони також позбавлені прав на контакт з членами своїх родин, який повинен бути негайно надано», — сказано у повідомленні. 

Поліція повідомила адвокатам, що інформація буде їм надана сьогодні, о 14.30.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+