Слухати

У Польщі Дональда Трампа дуже добре підготували до розмови з Путіним / Новини на Громадському радіо

У Польщі Дональда Трампа дуже добре підготували до розмови з Путіним

07 липня 2017 - 09:28
6 липня відбувся офіційний візит Дональда Трампа в Польщу, де він два рази говорив про Україну

Дональд Трамп 6 липня перебував в Польщі. Журналіст Юрій Банахевич, який зараз знаходиться в цієї країні, розказав в ефірі Громадського радіо, як сприймають приїзд Трампа і загалом співробітництво з США у сусідній країні.

«Насправді, увага ЗМі сильно була сфокусована на тієї темі, увага приділялася до найменших деталей, до того, чим буде харчуватися американський президент, з ким він приїде в Польщу, звичайно аналітики також давали свої прогнози», — розказав він.

Трамп побував на саміті Трьох морів, де зібралися президенти 12 країн Європи, але Україна не була запрошена на цю подію.

«Висловлювались думки, що Україна не була запрошена через те, що це могло не сподобатися Росії, інші говорили, що «Ініціатива три моря»  стосується тільки країн ЄС (це є офіційною позицією)», — сказав Банахевич.

Дональд Трамп в промовах щонайменше два разі говорив про Україну, нагадав Банахевич. «Перший раз на прес-конференції він сказав, що США разом з Польщею намагаються збудувати плани, за якими Росія припинить вести агресивну політику щодо сусідів, у тому числі Україні, другій раз на площі Красіньскіх перед 15 тисячним натовпом він сказав, що дії Росії дестабілізують Україну», — зазначив журналіст.

Мова про Україну та Росію була продовжена в кулуарах саміту Трьох морів, де учасники розповідали Трампу подробиці агресивної поведінки Росії щодо їх країн.

«В Польщі вважають, що Трамп дуже добре інформаційно підготовлений до зустрічі з Путіним,» — підкреслив Банахевич.

Доречі саме під час візиту Трампа США та Польща підписали угоду про покупку протиракетних комплексів Patriot.

Як повідомляло Громадське Радіо, Трамп приїде на батьківщину дружини Меланії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+