Слухати

Поліція: у центрі Києва затримують групу осіб, які планували влаштувати провокації (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Поліція: у центрі Києва затримують групу осіб, які планували влаштувати провокації (ВІДЕО)

07 липня 2017 - 16:33
На вулиці Богдана Хмельницького, біля Німецького посольства в Києві поліція затримує групу провокаторів

«Відбувається затримання групи осіб – 2 автомобілі і автобус, які планували влаштувати провокації під однією з дипломатичних установ», — повідомила речниця київської поліції Оксана Блищик «Українській правді».

Водночас кореспондент Громадського радіо Андрій Ігнатенко зазначив, що на місці подій багато правоохоронців. На вулиці Богдана Хмельницького оточене перехрестя.

«Я бачив, як в машину з заломленими руками заводили одного хлопця. Поліції тут рази в 3 більше, ніж людей, які просто спостерігають за тим, що відбувається. Всі поводяться тихо. Ніхто нічого не коментує. Ніяких плакатів я не бачив. Ніяких заходів тут теж не відбувається», — сказав Андрій Ігнатенко.

Затримання проходило поруч з посольством Німеччини в Україні, однак, як зазначили в поліції, провокації планувалися не біля цієї дипустанови.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+