Слухати

Регламентний комітет Ради підтримав подання ГПУ щодо Розенблата

07 липня 2017 - 13:51 84
Члени комітету визнали обгрунтованими подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешту народного депутата Борислава Розенблата

Комітет Верховної Ради України з питань регламенту і забезпечення роботи парламенту підтримав всі три подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Борислава Розенблата, передає Радіо Свобода.

Члени комітету підтримали, визнавши обґрунтованими, подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешту народного депутата Розенблата, в діях якого слідчі вбачають ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму 280 тисяч гривень.

Відповідні подання направили спікеру парламенту Андрієві Парубію.

Гeнeральна прокуратура України і Спеціалізована антикорпуційна прокуратура на засіданні рeгламeнтного комітeту 7 липня продeмонструвала знятe прихованою камeрою відeо, яке, за словами слідчих, свідчить про корупційні дії народного дeпутата від «Блоку Пeтра Порошeнка» Борислава Розeнблата у сфeрі видобування бурштину.

Як повідомляло Громадське радіо, раніше Луценко заявив, що подання на Дейдея і Довгого не відхилено, а передано для розгляду голові ВР.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+