Слухати

Що означає оновлений закон про державний контроль харчових продуктів / Новини на Громадському радіо

Що означає оновлений закон про державний контроль харчових продуктів

07 липня 2017 - 20:56
Президент підписав законопроект «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів»

Про сенс законопроекту №0906 розповіла Громадському радіо  у програмі «Громадська хвиля» Ольга Трофімцева заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

«Аграрна сфера у зобов’язаннях України з під час асоціації з ЄС - один з моментів, де є багато роботи. Мова йде про ветеринарні питання, розвиток сільгосп тереторій, санітарні норми і безпеку продуктів», — прокоментувала Трофімцева.

«Маємо працювати над імплементацією європейського законодавства. До кінця 2017 року реалізувати 44 закони пов’язані з різними нормами. В розробці закон про корми, регулятивні акти про виноробну галузь, норми щодо матеріалів, які контактують з продукцією, це далеко не повний перелік», — додала заступник Міністра аграрної політики.

Закон «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів» вступить в силу через 9 місяців.

Як повідомляло Громадське радіо, Україна проводитиме перемовини щодо збільшення квот на ринку ЄС для своїх виробників. Зокрема, щодо такої продукції: меду, кукурудзи, ячменю, вівса, борошна і виноградного соку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+