Слухати

Слідком Росії порушив дві нові справи проти українських військовослужбовців / Новини на Громадському радіо

Слідком Росії порушив дві нові справи проти українських військовослужбовців

07 липня 2017 - 10:37
Їх звинувачують у обстрілах Старомихайлівці і міста Стаханов

Слідчий комітет Російської Федерації порушив нові кримінальні справи проти українських військовослужбовців з приводу обстрелів населених пунктів Донбасу. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Слідкому РФ.

При цьому уточнюється, що, зокрема, відкриті ще два кримінальних справи застосування заборонених засобів і методів ведення війни.

«23 і 28 червня 2017 року військовослужбовці Збройних сил і Національної гвардії України в порушення Протоколу про припинення застосування зброї на південному сході України і Меморандуму до нього, а також положень Конвенції про захист цивільного населення під час війни та Додаткового протоколу II до неї виконали свідомо злочинні накази посадових осіб Міністерства оборони України, здійснили артилерійські обстріли з важких видів озброєння, які не є військовими цілями в селищі Старомихайлівка і місті Стаханов», — йдеться в повідомлені.

Відзначимо, 3 липня Слідком РФ також заявив про відкриття кримінальних справ проти українських військовослужбовців. Тоді ВСУ в Росії обвинуватили в обстрілах з важких видів збройних сил житлових кварталів на Трудовських, селищі Коминтерну, містах Ясинувата та Докучаєвськ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+