Слухати

Трамп позбудеться ілюзії, що з РФ можна домовлятись по-доброму, — Горбач про зустріч Трампа з Путіном / Новини на Громадському радіо

Трамп позбудеться ілюзії, що з РФ можна домовлятись по-доброму, — Горбач про зустріч Трампа з Путіном

07 липня 2017 - 20:33
Аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва прокоментував зустріч Трампа та Путіном

«Зустріч тривала доволі важко для двох сторін. Важко уявити, як Путін і Трамп можуть знайти точки дотику і домовитись. Зустріч — це початок певного позбавлення ілюзій: для росіян того, що «Трпмп наш», а Трамп позбудеться ілюзій, що з росіянами можна домовитись по-доброму. Бо на цій зустрічі президент США намагався по-доброму домовитись», — сказав Громадському радіо у програмі «Громадська хвиля» український політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, експерт з питань зовнішньої та внутрішньої політики України Володимир Горбач.

Зустріч президентів США та РФ співали із тим, що США призначили свого екс-посла НАТО Курта Волкера для врегулювання кризи в Україні.

«Це означає що США підійшла до практичного етапу реалізації політики стосовно російсько-українського конфлікту. Бо призначений посадовець, який за це відповідатиме. Добре, що саме Курт Волкер. Думаю, що з ним ми зможемо підтримувати хороший контакт зі США. Він не стане на російський бік. Воклер представник інституту Джона Маккейна. Ми знаємо, що він відверто декларує українську позицію і був на Майдані. Тому ідеологічному чи ідейному плані Курт Воклер прибічник правильних позицій. Крім того, має досвід контактів з українською стороною. Також він спеціалізується на безпекових питаннях. Він відроджуватиме форматт переговорів між Росією і США», — додав аналітик.

Як повідомляло Громадське радіо, у п’ятницю, 7 липня, президенти Росії і США зустрілися на полях саміту «Великої двадцятки».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+