Слухати

У Києві почали малювати новий мурал з величезною квіткою / Новини на Громадському радіо

У Києві почали малювати новий мурал з величезною квіткою

07 липня 2017 - 11:46
Витвір вуличного мистецтва на Лук’янівці створює художник Фабіо Петані з Італії

На одному із будинків на вулиці Бульварно-Кудрявській в Києву помалу з’являється новий мурал. Картину з величезною квіткою створює художник Фабіо Петані, про це повідомлюється в twitter «Типичний Киев».

Роботу над муралом художник з Італії почав 4 липня. Його стиль характеризується гармонією ліній, форм і обсягів, а темою творів Петані в основному є квіткові композиції, новий мурал на вулиці Бульварно-Кудрявській дещо нагадує роботи, який він виконував в Італії в 2017 році.

Як повідомляло Громадське радіо, у Києві відкрили мурал ізраїльського художника на стіні дитячого садочку

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+