Слухати

У Києві ввели нові квитки на транспорт, захищені від підробки QR-кодом (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві ввели нові квитки на транспорт, захищені від підробки QR-кодом (ФОТО)

07 липня 2017 - 13:41
Після підвищення цін вони будуть продаватися в усіх видах транспорту, поки що серія випущена лімітовано

У «Київпастрансі» випустили разові квитки з додатковим рівнем захисту — спеціальним QR-кодом, розташованим зі зворотнього боку.  Це зроблено, щоб запобігти підробленню проїзних абонементів. Про це йдеться на сайті комунального підприємства.

«7 липня 2017 року випущена лімітована партія оновлених квиткив, які знаходяться в обігу на маршрутах наземного громадського транспорту, які обслуговує Куренівське ТРЕД2 та 3, АП2. Після введення нового тарифу, всі разові квитки матимуть QR-код», — говорять у «Київпастрансі».

bilet.jpg

Нові білети мають спеціальний QR-код, розташований зі зворотнього боку квитка // Фото:  kpt.kiev.ua
Нові білети мають спеціальний QR-код, розташований зі зворотнього боку квитка
Фото: kpt.kiev.ua

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Києві з 15 липня підвищать вартість проїзду в метро до 5 грн, а в наземному транспорті — до 4 грн.

Як повідомляло Громадське радіо, у київському метро розповіли, як зекономити після підвищення цін на поїзд

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+