Слухати

Комітет ПА ОБСЄ ухвалив резолюцію про відновлення територіальної цілісності України / Новини на Громадському радіо

Комітет ПА ОБСЄ ухвалив резолюцію про відновлення територіальної цілісності України

07 липня 2017 - 17:06
Сьогодні, 7 липня, загальний комітет з політичних питань ПА ОБСЄ в Мінську ухвалив резолюцію «Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України»

Про це повідомляє кореспондент агентства «Інтерфакс-Захід».

Згідно з проектом резолюції, ПА ОБСЄ заявляє про свою «повну повагу суверенітету, незалежності, єдності та територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародним співтовариством кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь».

В документі ПА ОБСЄ заявляє про своє «засудження тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і триваючої гібридної агресії Росії проти України на Донбасі».

Крім того, ПА ОБСЄ «наполегливо закликає Російську Федерацію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні за допомогою припливу бойовиків, грошових коштів і зброї через непідконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і перестати підтримувати незаконні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей України, які здійснюють терористичні акти в Україні».

У резолюції також є заклик до Російської Федерації «забезпечити виведення своїх збройних формувань, військової техніки та найманців із території окремих районів Донецької та Луганської областей України під наглядом ОБСЄ, а також роззброєння всіх незаконних збройних формувань».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+