Слухати

У заповіднику «Меотида» замість лиманів утворилась мілина, є загроза для птахів / Новини на Громадському радіо

У заповіднику «Меотида» замість лиманів утворилась мілина, є загроза для птахів

07 липня 2017 - 10:52
Через посуху мешканці припинили гніздування на лиманах, це загрожує усьому заповіднику

Співробітники національного парку стурбовані екологічною ситуацію - з лиманів відійшла вода і стало видно дно,  про це повідомляє 0629.

Начальник відділу наукової лабораторії національного парку «Меотида» Олександр Бронський,  каже, що через посуху птахи припинили  гніздування на лиманах.

«Пернатим потрібна вода, а вона пішла. Злива, що спостерігалася кілька днів тому,  не поповнила водні запаси», — говорить він.

У «Меотиді» відзначають, що були роки, коли спостерігалася подібна картина, але зазвичай це відбувалося в кінці серпня, а не на початку липня.

«Виправити ситуацію можуть тільки рясні тривалі дощі», — зазначив Бронський.

Як повідомляло Громадське радіо,  Дніпро можна врятувати так, як європейці врятували Дунай.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+