Слухати

Ківа вирішив очолити Соціалістичну партію України. У СПУ спростовують його призначення / Новини на Громадському радіо

Ківа вирішив очолити Соціалістичну партію України. У СПУ спростовують його призначення

08 липня 2017 - 17:07
На сайті СПУ інформації про призначення Ківи наразі немає, проте радник глави МВС стверджує, що рішення ухвалив з'їзд політсили

«Я прийняв рішення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з’їзді партії», — написав Ілля Ківа на своїй сторінці у Facebook.

Він пояснив, що саме політичними засобами можна вдосконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини.

За його словами, найближчим часом СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі, стане важливим інструментом змін в країні. «Ми захистимо право народу на гідне і безпечне життя», — заявив Ілля Ківа.

Разом з тим, на сайті СПУ інформації про призначення Ківи немає. Лідером партії до останнього часу був Петро Устенко.

Пізніше у самій Соціалістичній партії спростували інформацію про те, що Ілля Ківа став її лідером.

Екс-глава фракції Соціалістичної партії в парламенті дореволюційних часів Іван Бокій написав у себе в Facebook: «Ніякого з’їзду не було, а значить і ніякого лідера немає. А що є? Є інтриги різних приблуд після рішення Вищого адмінсуду, який партія виграла і зробила цих приблуд нулями».

У свою чергу народний депутат та лідер Соціал-демократичної партії (СДП) Сергій Каплін повідомив про те, що «заява Ківи - брехня».

За його словами, СПУ виграла Вищий адмінсуд і «вигнала з керівництва банду Авакова і Петренка, попрощавшись з крайнім незаконним керівником СПУ Устенко».

«По Устенку розпочато ряд кримінальних проваджень за фальсифікацію з’їзду і здачу СПУ Аваківським», — зазначив Каплін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+