Слухати

Москва вважає, що реалізація мінських угод в Україні є надто повільною / Новини на Громадському радіо

Москва вважає, що реалізація мінських угод в Україні є надто повільною

08 липня 2017 - 12:50
Дмітрій Пєсков наголосив, що існує потреба в заходах, спрямованих на справжнє припинення вогню

Реалізація мінських угод з метою припинення конфлікту в умовах кризових ситуацій в Україні була надто повільною, і існує потреба в заходах, спрямованих на справжнє припинення вогню. Про це заявив представник Кремля в суботу, передає Reuters

«Існує розуміння того, що необхідно вживати ефективних заходів, які б призвели до реального припинення вогню на фронті та забезпеченні відмови від військового озброєння», — сказав Дмитро Пєсков журналістам під час регулярної конференції.

«Мінські асоціації реалізуються занадто повільно, серйозне розчарування не приховується», — сказав він після того, як президент Володимир Путін зустрівся зі своїми колегами з Франції та Німеччини в Гамбурзі  на саміті «Великої двадцятки».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+