Слухати

Найвищий рівень кібербезпеки — в Сінгапурі. Рейтинг / Новини на Громадському радіо

Найвищий рівень кібербезпеки — в Сінгапурі. Рейтинг

08 липня 2017 - 11:38
Свіжий звіт Global Cybersecurity Index щодо рівня кібербезпеки у світі опублікував Міжнародний союз електрозв'язку при ООН

Як повідомляється у звіті, надійну систему кібербезпеки мають лише 38% країн із загальної кількості. Ще 12% країн знаходяться в процесі розробки подібної стратегії. Загалом експерти проаналізували ситуацію з кібербезпекою у 164 країнах світу.

Перше місце у рейтингу дісталося Сінгапуру. За ним – США. Замикає першу трійку Малайзія. В десятку також увійшли Оман, Естонія, Маврикій, Австралія, Грузія, Франція, Канада та Російська Федерація. У Франції та Грузії однаковий показник рівня кібербезпеки. 

Україна посіла 58 місце у рейтингу кібербезпеки. 

Показник кібербезпеки визначається на підставі оцінки юридичних, технологічних та організаційних інститутів країни, її потенціалу в галузі науки і освіти та рівня співпраці з інформаційними мережами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+