Слухати

ОБСЄ доповіла про заборонені «Гради» на непідконтрольній території Луганщини

08 липня 2017 - 09:02
Також спостерігачі не побачили на місце зберігання озброєння Збройних сил України 3 гаубиці та 1 БМ-21
ОБСЄ доповіла про заборонені «Гради» на непідконтрольній території Луганщини / Новини на Громадському радіо

Місія Організація з безпеки і співробітництва в Європі в Україні повідомила про  наявність на непоконтрольній Україні теріторії  озброєння, яке повинно бути відведено, згідно з  Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього. Про це йдеться в звіті СММ за 6 липня.

СММ продовжувала здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього.

Місія зафіксувала 10 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 «Град», 122 мм) неподалік підконтрольного «ЛНР» м. Кришталеве (колишній Красний Луч, 54 км на північний захід від Луганська), розміщених в порушення відповідних ліній відведення.

Також спостерігачі ще раз відвідали постійне місце зберігання озброєння Збройних сил України, розміщення якого відповідало розташуванню по лініях відведення, де констатували відсутність 1 гаубиці (2А65 «Мста-Б», 152 мм), 1 РСЗВ (БМ-21 «Град»), 1 самохідної гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) і 1 гаубиці (Д-30, 122 мм).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+