Слухати

Наданих доказів вини Розенблата достатньо для початку судового розгляду  — Лещенко / Новини на Громадському радіо

Наданих доказів вини Розенблата достатньо для початку судового розгляду — Лещенко

08 липня 2017 - 10:25
Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що НАБУ провела блискавичну операцію, яка є взірцем роботи

Під час розгляду на регламентному комітеті верховної Ради ГПУ та НАБУ продемонструвало абсолютно чітке відео, з якого зрозуміло, що депутат Борислав Розенблат, користуючись своїм становищем, вимагав та  отримував хабарі за вирішення питань, пов’язаних з незаконним видобутком бурштину. 

Таку думку висловив народний депутат Сергій Лещенко в ефірі Громадського радіо.

Лещенко вважає, що отриманих доказів достатньо, щоб притягнути депутата до відповідальності, він вбачає судову перспективу для справи Розенблата.

«Для отримання доказів була залучена величезна група людей, не тільки спецагентка НАБУ, а й величезна група підтримки, яка відслідковувала рух коштів, рух самого Розенблата, тому я переконаний, що доказова база НАБУ не викликає жодних заперечень, вона переконає не тільки судові органи, а й громадян. НАБУ провела блискавичну операцію, яка, мабуть, увійде в підручники», — сказав Лещенко.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура зажадали зняти депутатську недоторканність з двох народних депутатів, запідозрених в отриманні хабарів і організації схеми навколо видобутку бурштину Детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата БПП Бориса Розенблата під час отримання хабара в 200 тисяч доларів. Регламентний комітет Ради підтримав подання ГПУ щодо Розенблата.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+