Слухати

Скільки людей знаходяться під завалами будинку, що вибухнув в Києві, наразі невідомо — поліція  / Новини на Громадському радіо

Скільки людей знаходяться під завалами будинку, що вибухнув в Києві, наразі невідомо — поліція

08 липня 2017 - 15:35
Одна людина загинула, йдуть пошукові роботи

З приводу вибуху у Голосіївському районі  Києва 8 липня представники поліції та ДСНС провели брифінг та повідомили, що за останнім даними одна людина загинула, кількість постраждалих — 6 .

Поки що невідомо, скільки людей залишилось під завалами будинку на проспекті Голосіївському.

«На попередньо інформацією в будинку проживало 64 особи, зараз поліція встановлює їх місценаходження, встановлюємо, яку кількість громадян ми не можемо знайти», — сказав голова київської поліції Сергій Князєв.

Наразі слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України — порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Працівники поліції надають допомогу місцевим жителям, спілкуються зі свідками та очевидцями

Як повідомляло Громадське Радіо,  раніше  з’явилися подробиці вибуху в Голосіївському районі Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+