Слухати

Студент з Сєвєродонецька створив прототип мобільного металошукача (ВІДЕО)

08 липня 2017 - 14:32
На створення металошукача пішло 7 місяців і близько 2000 гривень

21-річний студент-програміст з Сєвєродонецька створив прототип мобільного металошукача у вигляді гусеничного танка. Він вирішив не називати себе, проте повідомив, що мобільний металошукач — це його бакалаврська робота.

На створення пристрою пішло 7 місяців і близько 2000 гривень. Принцип роботи простий — коли на шляху трапляється метал, лунає сигнал, інформація про знахідку передається на планшет, який починає вібрувати.

«Головна ідея — зібрати бюджетний пристрій для безпеки людей. Такий танк знайде навіть міни. Є люди, у яких недостатньо коштів, щоб дозволити собі повноцінний металошукач. Я хотів створити пристрій, який допомагав би їм знаходити міни, щоб вони не боялися переходити на якихось територіях», — розповів розробник журналістці Луганської ОДТРК.

Танк може проїхати близько близько 20 км (1,5 години). Але це тільки прототип. «Надалі я планую збільшити каркас, зробити металеві гусениці, посилити дальність дії в 4 рази, а також поставити GPS-навігацію», — зазначає хлопець.

Студентські розробки втілювалися в життя в спільному освітньому проекті України і ЄС «ALIoT».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+