Слухати

В Єнакієво усіх працівників металургійного заводу відправили у відпустку — розвідка / Новини на Громадському радіо

В Єнакієво усіх працівників металургійного заводу відправили у відпустку — розвідка

08 липня 2017 - 12:18
З липня близько 5 тис. осіб примусово відправлені в двомісячну відпустку

Соціально-економічна ситуація на тимчасово окупованій території Донбасу продовжує погіршуватися, зокрема, зупиняються виробничі процеси на підприємствах вугільної та металургійної промисловості, зростає рівень безробіття, констатує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Не зважаючи на обіцянки «керівництва ДНР» про повне відновлення до кінця червня функціонування Єнакіївського металургійного заводу, з липня всі працівники підприємства (близько 5 тис. осіб) примусово відправлені в двомісячну відпустку», — наводить ГУР один із прикладів на своїй сторінці в Facebook в суботу.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+