Слухати

Бігборд з бійцями АТО протримався на саміті G20 майже 3 дні   / Новини на Громадському радіо

Бігборд з бійцями АТО протримався на саміті G20 майже 3 дні

09 липня 2017 - 15:28
У Гамбурзі, на місці проведення саміту «Великої двадцятки», прибрали бігборд з портретами українських бійців. Про це повідомив один з авторів проекту Геннадій Курочка

На плакаті було написано: «Уважно подивіться на їхні обличчя». За інформацією Геннадія Курочки, зображення зникло після зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

«Там зараз пусте місце. Його просто зняли. Ми, чесно кажучи, розраховували десь на таку реакцію. Це підтверджує те, що ми досягли своєї цілі, тому що наш борд протримався там 2,5 дні», — повідомив Громадському радіо Геннадій Курочка.

За його словами, це абсолютно закрита зона, куди не допускають навіть журналістів. «Це зона для офіційних делегацій. Борд стояв за 10 метрів від місця, де зупиняється кортеж. Поки там були інші делегації, цей борд нікого не турбував, але коли почався раунд зустрічей «Росія-США», організатори пішли назустріч російській стороні. Це моя особиста думка», — зазначив він.

У організаторів проекту був контракт до 10 липня. «Нашою метою був саме цей захід, тому відновлювати борд немає сенсу. Він свою місію виконав», — зазначив Генадій Курочка. Також він зауважив, що цей борд коштував 235 євро на добу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+