Слухати

Громадськість звернулася до Тіллерсона за допомогою у створенні Антикорупційного суду / Новини на Громадському радіо

Громадськість звернулася до Тіллерсона за допомогою у створенні Антикорупційного суду

09 липня 2017 - 17:53
Сьогодні, 9 липня, Держсекретар США Рекс Тіллерсон зустрівся з представниками громадянського суспільства

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат Мустафа Найєм, який був присутній на зустрічі. Він зазначив, що з боку України у зустрічі брали участь чотири представники з тем енергетики, реформи правоохоронних органів, боротьби з корупцією, економіки та інвестицій.

Як повідомила Громадському радіо виконавча директорка Центру протидії корупції Дар’я Каленюк, яка була присутня на зустрічі, ключове питання Тіллерсона стосувалося того, наскільки ефективними та невідворотними є реформи.

«Мої ключові меседжі до пана Тіллерсона були про те, що реальні інвестиції в Україну не прийдуть, поки в Україні бізнес буде поєднаний з політикою. Також я розповіла про позитив антикорупційної реформи. Зокрема, про успішні перші кроки Національного антикорупційного бюро. Я розповіла про нещодавню операцію НАБУ, яку вони провели спільно з ФБР, по викриттю бурштинової мафії. Крім того, я пояснила Тіллерсону, що ув’язнити корупціонерів неможливо, якщо не буде нормального суду», — розповіла Дар’я Каленюк.

Виконавча директорка Центру протидії корупції звернулася до Держсекретара США Рекса Тіллерсона за допомогою у створенні антикорупційного суду. «Як на мене, США мають весь потенціал та всі повноваження, щоб створити його якомога швидше», — зазначила Дар’я Каленюк.

«Я наголосила на тому, що Україні дуже потрібна фінансова підтримка США, але тоді, коли ця підтримка прив’язана до виконання конкретних антикорупційних вимог українською владою», — додала вона. 

Нагадаємо, сьогодні, 9 липня, Держсекретар США Рекс Тіллерсон прибув до Києва. Як повідомлялось раніше, на сьогодні була запланована зустріч Держсекретаря США з президентом України Петром Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+