Слухати

У Росії помер відомий художник  Ілля Глазунов  / Новини на Громадському радіо

У Росії помер відомий художник Ілля Глазунов

09 липня 2017 - 12:54
Причиною смерті називають зупинку серця, художнику було 87 років

У ніч на 9 липня у віці 87 років у Росії помер художник Ілля Глазунов.

Про це повідомила дружина художника Інеса Орлова, передає РІА «Новости»

Віра Глазунова, дочка Іллі Глазунова повідомила причину смерті. «Причина смерті — зупинка серця, серцева недостатність»,  -сказала вона.

Радянській та російський художник Ілля Сергійович Глазунов народився 10 червня 1930 року в Ленінграді. Його батько Сергій Глазунов був істориком, доцентом Ленінградського державного університету.

У 1956 році, під час навчання у Інституті живопису, скульптури та архітектури імені Рєпіна, Глазунов отримав Гран-прі на міжнародному конкурсі в Празі, що стало підставою для проведення його першої персональної виставки, що відбулася в Москві в 1957 році.

Глазунов відомий своїми ілюстрації до книг російських класиків і історичними полотнами, які викликали суперечливі відгуки.

0_c9fe1_dd0d8cc1_orig.jpg

Найвідоміша картина Іллі Глазунова - монументальне полотно Вічна Росія // Фото:  visualhistory.livejournal.com
Найвідоміша картина Іллі Глазунова — монументальне полотно Вічна Росія
Фото: visualhistory.livejournal.com

У 1996-1999 роках Глазунов був художнім керівником робіт з реставрації Великого Кремлівського палацу.

У 2004 році була відкрита Московська державна картинна галерея Іллі Глазунова. Він був засновником і ректором Російської академії живопису, скульптури та архітектури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+