Слухати

В Гамбурзі біля місця проведення саміту G20 прибрали білборд з портретами бійців АТО

09 липня 2017 - 08:46 266
В Українському кризовому медіа-центрі вважають, що зображення зникло після зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

У Гамбурзі з невідомих причин прибрали білборд з обличчями українських військових, який був розташований біля входу для офіційних делегацій членів саміту країн – учасниць «Великої двадцятки». Про це у Facebook повідомив один з авторів проекту Геннадій Курочка.

На плакаті було написано: Look Closely At Their Faces («Уважно подивіться на їхні обличчя»).
За інформацією Курочки, зображення зникло після зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

«Важко, неймовірно важко дивитися в очі нашим бійцям і волонтерам!» – написав він.

Як повідомляло Громадське Радіо, напередодні саміту G-20 у Гамбурзі встановили плакати із фото українських військових

Всі люди на фотографіях об’єднані проектом «Уважно подивіться на ці обличчя» – Look closely at their faces, який існує із вересня 2016 року. «Мета цього проекту – нагадати лідерам світу, що Україна у 1994 році отримувала гарантії безпеки згідно з Будапештським меморандумом, коли віддала, третій за величиною у світі, ядерний арсенал. А Сьогодні ми мужньо протистоїмо російській агресії і боронимо кордони цивілізації», – сказав співзасновник Українського кризового медіа-центру Геннадій Курочка.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+