Слухати

Власник «Pizza Veterano» у Дніпрі розповів про наслідки і ймовірні причини займання (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Власник «Pizza Veterano» у Дніпрі розповів про наслідки і ймовірні причини займання (ВІДЕО)

09 липня 2017 - 11:39
Як повідомив власник кафе, ветеран АТО Андрій Сарвіра, літній майданчик «Pizza Veterano» зайнявся 9 липня близько другої години ночі

За словами власника закладу Андрія Сарвіри, експерти наразі встановлюють причини займання.

«Один з наших сусідів в цей час повертався додому. Коли він заходив до свого будинку, все було нормально. За 10 хвилин, коли зникло світло через те, що перегорів провід, він визирнув у вікно і побачив, що все палає. Я не знаю, чому загорівся літній майданчик, але це якось дуже швидко як для випадковості», — розповів він Громадському радіо про обставини займання.

Власник кафе зауважив, що матеріал було просочено вогнезахисним розчином.

На питання про те, чи може в даному разі йтися про підпал, Андрій Сарвіра відповів ствердно.

«Тут була слідчо оперативна група, і я сказав їм, щоб вони розглядали цей варіант. Мені самому цікаво. Я не роблю ніяких висновків, але це дуже схоже. Сусід сказав, що перед тим, як літній майданчик спалахнув, вони почули якийсь хлопок. Тим паче, відомо, що коли кафе ще будували, хтось проходив повз і казав: «Що ви там будуєте? Все одно ми його спалимо», — зазначив він.

Водночас Андрій Сарвіра повідомив, що погроз від конкурентів або радикальних організацій працівникам «Pizza Veterano» не надходило.

За його словами, внаслідок займання майданчик вигорів повністю. Також постраждав фасад. Майно не було застраховано.

«Сьогодні заклад не відкриється, тому що нам треба ліквідувати наслідки», — сказав власник «Pizza Veterano» Андрій Сарвіра.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+