Слухати

«Всі у світі мають знати, що тут відбувається»: європарламентарі відвідали зону АТО (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

«Всі у світі мають знати, що тут відбувається»: європарламентарі відвідали зону АТО (ФОТО)

09 липня 2017 - 14:14
Сьогодні, 9 липня, делегація європарламентарів у складі співголови Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС Даріуша Росаті та його колеги Міхаеля Галера відвідала Широкіне

Також депутати Європарламенту планують сьогодні відвідати Маріуполь, де поспілкуються з переселенцями і морськими прикордонниками, Волноваху, КПВВ, інші важливі об’єкти. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко

За її словами, європейських колег супроводжують Марія Іонова («БПП»), Ірина Фріз (Голова Постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО) і Микола Княжицький (Співголова Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС від української сторони). 

Депутат фракції партії «Блок Петра Порошенко» Марія Іонова зазначила, що Широкіне, де зруйновано понад 80% житлових будинків і вся інфраструктура, залишило гнітюче враження.

За словами Марії Іонової, коментуючи побачене, європарламентарі заявили: «Всі у світі мають знати , що тут відбувається. Курортне містечко, де зараз сім’ї з дітьми мали би смачно снідати і прямувати на пляж — стоїть у руїнах. У західній Європі можна нерідко зустрітися із прихильниками Росії, які мають романтичні настрої — вони мали би приїздити сюди і бачити наслідки російської політики. Ми тут щоб виразити підтримку і солідарність з Україною, а також допомогти знайти вихід. Однак рішення мають бути мирними, і ми маємо адекватно і без ілюзій сприймати Росію. Крім цього, Європа має виявляти свою відданість і прихильність Україні, допомагаючи реконструювати пошкоджені регіони».  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+