Слухати

До кримінальної відповідальності притягнули 84 іноземців через бойові дії на Донбасі

10 липня 2017 - 19:47
Із них притягнуті до кримінальної відповідальності 64 громадяни Російської Федерації

Головна військова прокуратура заявляє, що за вчинення злочинів проти нацбезпеки України і її територіальної цілісності до кримінальної відповідальності притягнули 84 іноземців, з них 64 громадянина Росії.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, у ході розслідування з’ясували, що «у веденні Росією агресивної війни проти України на Донбасі із 2014 року беруть участь у складі незаконного збройного формування «Призрак» іноземці, громадяни – найманці під егідою організації «United Continentale», що сповідує у тому числі проросійську політику. Засновником і координатором НЗФ «Призрак» є громадянин Росії Марков».

За даними Генпрокуратури, до складу організації входять громадяни Франції, Сербії, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії, Болгарії, Країн Латинської Америки, США і Росії.

У ході розслідування, як стверджують у ГПУ, встановили особи іноземців-найманців з організації «United Continentale», які з липня 2014 року беруть участь у складі проросійських незаконних збройних формуваннях на Донбасі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+