Слухати

Керівництво та прокурори Головної військової прокуратури пройшли поліграф / Новини на Громадському радіо

Керівництво та прокурори Головної військової прокуратури пройшли поліграф

10 липня 2017 - 11:49
Відомостей, які потребували б реагування з боку правоохоронних органів, встановлено не було

У період з 19 червня по 6 липня керівництво, слідчі та прокурори Головної військової прокуратури пройшли перевірку на поліграфі. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Дослідження проводилось за ініціативи ГПУ з метою перевірки та уникнення корупційних ризиків, а також інформаційних маніпуляцій під час розслідування кримінальних проваджень. Зокрема у повідомленні прес-служби ГПУ згадується про злочинну організацію під керівництвом колишнього Міністра доходів і зборів України О. Клименка, де суми збитків державі сягають 96 мільярдів гривень, а майно 46 підозрюваних податківців арештовано судом на суму близько 1 мільярд гривень.

Як зазначається, відомостей, які потребували б реагування з боку правоохоронних органів — не встановлено.

Результати проходження поліграфу зберігаються в СБУ і можуть бути надані до Генпрокуратури на першу вимогу.  

11 164.jpg

Керівництво та прокурори Головної військової прокуратури пройшли поліграф   // ГПУ
Керівництво та прокурори Головної військової прокуратури пройшли поліграф
ГПУ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+